Хто ми?

Ласкаво просимо до

Apex Fabrics Ukraine

Ми раді представити нашу компанію “Apex Fabrics Ukraine”, яка була створена в Києві / Україна в 2008 році як філія “SSD Apex Group”

Відтоді ми дуже пишаємось тим, що регулярно пропонуємо послуги на всій території України, оптовий та роздрібний ринки та сприяємо розвитку нашої галузі завдяки нашій завжди інноваційній структурі. “Apex Fabrics Ukraine” зберігає важливу позицію в галузі обробки та виробництва оббивних тканин завдяки співпраці багаторічного досвіду з динамічною структурою організації та постійній увазі до нових тенденцій у країні та за кордоном.

“Apex Fabrics Ukraine” є відображенням близько 50-річного досвіду SSD Apex Group у галузі м’яких меблевих матеріалів. Швидкими темпами бренд Apex Fabrics постійно займає своє місце серед лідерів ринку оббивної тканини, продаючи понад 40 країн Європи, Центральної Азії та Південної Америки. У багатьох країнах представляє дистриб’юторів та має власні офіси та філії у всьому світі, включаючи “Apex Fabrics Ukraine”

Ми так раді співпрацювати з нашими довгостроково задоволеними партнерами та замовниками з тканинами, які ми завжди любимо, і представляємо нашу компанію, що розвиває структуру та сучасну перспективу, як одного з провідних акторів в галузі оббивної тканини України.

Ми цінуємо природу, цінуємо кожну людину, цінуємо кожну працю, тому чесне, висококваліфіковане та шанобливе обслуговування для нас завжди є пріоритетом. Наша місія – служити ринку улюбленої України, підтримуючи нашу інноваційну структуру щасливими працівниками та щасливими клієнтами.

Це ми ... Ми - "Apex Fabrics Ukraine". Ми любимо тканини.

X