Питання та Відповіді

Де можна поглянути на вашу тканину?

  Ви можете відвідати наш Шоу Рум або замовити зразки колекцій у наших представників в меблевих магазинах вашого міста.

Як оформити замовлення?

  Ви можете оформити замовлення через електронну пошту, зателефонувавши або на нашому сайті.

Як можна оплатити замовлення?

  Ви можете оплатити замовлення за допомогою Приват 24, будь-якого іншого банку або терміналу.

Коли відбувається відправка замовлення?

  Якщо оплата замовлення була проведена до 12:00, то ваш товар буде переданий службі доставки в цей же день. Якщо оплата замовлення була проведена після 12:00, то ваш товар буде переданий службі доставки не пізніше наступного дня.

Як відбувається відправка замовлення? З якими службами доставки ви співпрацюєте?

  Ми співпрацюємо з Новою Поштою, SAT та Delivery. Ми можемо відправити замовлення через одну з цих служб доставки за вашим бажанням. Якщо ж вас не влаштовують запропоновані варіанти, можна зв’язатися з нашим представником для обговорення зручного для вас способу доставки.

Як можна відстежити замовлення?

  В день передачі товару в службу доставки вам прийде смс-повідомлення або Вайбер-повідомлення з номером відстеження вантажу.

Чи можу я забрати замовлення особисто?

  У будь-який зручний для вас час ви можете відвідати наш Шоу Рум, офіс або склад та забрати ваше замовлення. Якщо ви попередньо зателефонуйте, то ваше замовлення буде готове до вашого приїзду. Якщо ви відвідаєте нас без попередньої домовленості, то замовлення буде готове, доки ви смакуватемете нашу каву.

Як проходить процес підготовки та упаковки замовлень?

  Кожне замовлення ретельно контролюється нашим досвідченим персоналом.
Знак контролю якості ставиться на два верхніх і нижніх кінця тканини, що пройшла контроль. Оббивні тканини не можна складати аби уникнути утворення складок і дрібних пошкоджень поверхні тканини. Після того, як тканина правильно обмірена та згорнута, ми пакуємо ваше замовлення в захисну поліетиленову упаковку і робимо його придатним для транспортування.

Який склад у ваших тканин?

  Як правило, наші тканини виготовляються з 100% поліестеру. Доступні різні якості в залежності від обробки, ваги і товщини тканини. Для отримання додаткової інформації про кожну з колекцій, будь ласка, відвідайте електронну сторінку нашого магазину, де вказані технічні параметри продукції, яка вас цікавить.

Чи всі колекції бувають завжди в наявності?

  Ми висилаємо інформацію про стан наших запасів три рази на тиждень на електронну пошту клієнтів. Щоб регулярно отримувати інформацію про акції, попросіть нашого представника зареєструвати вас в нашій групі розсилки. Ви також можете в будь-який час зателефонувати за нашими контактними номерами і отримати інформацію про найактуальніший стан запасів від наших представників.

Яка ширина тканини?

  Робоча ширина наших тканин не менше за 140 см.

Який мінімальний розмір замовлення?

  Мінімальне замовлення – 0,5 м.

Ви займаєтеся виготовленням диванів та крісел?

  Ми не займаємося виготовленням диванів та крісел, але якщо вам необхідний надійний виробник меблів, то ми можемо порекомендувати кого-небудь з наших клієнтів.

У вас є сертифікати?

  Так, у нас є висновки санітарно-епідеміологічної експертизи, затверджені відповідними органами України.

Мені важко зробити вибір. Які тканини та кольори ви можете порадити?

  Наші представники з радістю допоможуть вам підібрати оббивну тканину, найбільш підходящу для цілей використання та бажаного стилю.

X